Обмінний файл XML

Обмінний файл XML


Внесення відомостей про земельну ділянку в Державний земельний кадастр (ДЗК) здійснюється, через подачу кадастровому реєстратору обмінного файлу (електронного документу) у форматі XML. Обмінний файл створюється сертифікованим інженером-землевпорядником та обов’язково завіряється електронним цифровим підписом останнього.

Зміст, структура та технічні характеристики обмінного файлу повинні відповідати вимогам  Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого Постановою № 1051 від 17.10.2012 р.  Кабінету міністрів України.

Деякі випадки, в яких необхідна розробка обмінного файлу XML:...

...читати далі
  • первинна реєстрація земельної ділянки в ДЗК (первинне відведення, поділ, об’єднання, присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці);
  • внесення даних про земельну ділянку, якій раніше вже було присвоєно кадастровий номер, але яка відсутня в публічній кадастровій карті;
  • виправлення помилок в даних про земельну ділянку (площа, цільове призначення, дані про власника/користувача, місцезнаходження/адреса земельної ділянки);
  • деякі випадки усунення накладки з іншими земельними ділянками, зміна конфігурації та/або фактичного розташування ділянки на місцевості.

З метою вирішення своєї задачі, Ви самостійно можете подати розроблений інженером-землевпорядником обмінний файл кадастровому реєстратору через центр надання адміністративних послуг за місцезнаходженням земельної ділянки.

Треба зауважити, що не завжди помилки в даних чи накладки земельних ділянок можуть бути усунені через обмінний файл (електронний документ) XML. В складних випадках необхідно буде замовити роботи по розробці технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). Така технічна документація вже буде містити в своєму складі обмінний файл.

Більш детально про це можна дізнатись в нашій статті технічна документація щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

Для того що б замовити витяг електронний документ XML у нас, зателефонуйте за номером 047 443 0548.